KONST / Litografier / Litografi 4571501
nr 457 1501
Litografi
Harald Lindberg 5/280 sterbhus signerad "midsommarbåtarna"
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 19 mars 2007
kl 17:18:48
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr